HOME   KONTAKT
F.H.U. Netpol
Autoryzowany Dealer Kenwood
Partner Handlowy Motorola i Entel
Menu
Info
Systemy alarmowe i monitoring wizyjny

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu internetowego www.fhu-netpol.pl.


Szanowni Państwo, profesjonalnie zainstalowany i sprawny system alarmowy zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa dla Nas i naszego mienia. Nieistotne, czy jest to mieszkanie, biuro, magazyn czy samochód, systemy alarmowe mają jedno zadanie - zapewnić nam ochronę i jak najszybciej reagować na niebezpieczeństwo.

Zadaniem systemów alarmowych jest wykrywanie i sygnalizowanie nienormalnych warunków wskazujących na stan zagrożenia. W większości przypadków systemy alarmowe pracują w jednym z trzech trybów:

czuwanie,
dozór
lub alarmowanie.

Monitoring wizyjny (telewizja przemysłowa) to jedna z metod zabezpieczenia mienia stałego, polegająca na rejestracji obrazu obiektu (lub obiektów, miejsc, ludzi) za pomocą kamery przemysłowej lub grupy kamer przemysłowych w celu sprawowania nadzoru nad nim. Aby nadzór nad obiektem, np. bankiem, sklepem, otoczeniem fabryki lub domu mieszkalnego był skuteczny, muszą zostać spełnione odpowiednie warunki techniczne. System monitoringu a w szczególności obraz archiwizowany, musi charakteryzować się wysoką jakością.

Nasza firma posiada wyspecjalizowaną kadrę techniczną zajmującą się profesjonalnie systemami alarmowymi, montażem, serwisowaniem oraz pracami projektowymi, które ze względu na różnorodność i specyfikę działania są wykonywane/projektowane bezpośrednio "pod klienta" w/g indywidualnych wymagań.

Szanowni Państwo skuteczność naszych systemow alarmowych i monitoringu wizyjnego oraz ich profesjonalne wykonanie gwarantuje naszym Klientom komfortowy użytek oraz zapewnia błyskawiczną reakcję na zagrożenie i dodatkowo natychmiastowe wysłanie informacji o zajściu (np. na telefon GSM klienta).

Do budowy systemów alarmowych stosujemy wyłącznie profesjonalne podzespoły, renomowanych producentów np. SATEL, INTEGRA, PARADOX itp...

Pozdrawiamy Państwa, zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów.
F.H.U. Netpol

Bezpośredni kontakt telefoniczny czynny od godziny 8.00 - 16.00 GSM 601 309 712

Biuro Handlowe F.H.U. Netpol
F.H.U. Netpol
41-902 Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 36
(C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2010 FHU Netpol