HOME   SYSTEMY ALARMOWE       ANTENY SAT/DVBT    INSTALACJE ELEKTRYCZNE    CB RADIO-SERWIS    KONTAKT
F.H.U. Netpol
Autoryzowany Dealer Kenwood
Partner Handlowy Motorola Polska
Menu
PMR TK-3501
Info
Radiotelefony i urządzenia PMR 446 MHz

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu internetowego www.fhu-netpol.pl.

PMR Radiotelefony klasy PMR 446 MHz - bez zezwolenia i opłat za używanie

Radiotelefony klasy PMR 446 MHz służą do darmowego porozumiewania się na odległość od 3 do 5 km (zależne od warunków pracy i ukształtowania terenu). Pracują w bardzo atrakcyjnym paśmie częstotliwości dopuszczonym do użytku bez zezwoleń prawie w całej Europie.

Standard PMR oferuje określoną ilość kanałów pracy i z góry przydzieloną częstotliwość i odpowiednią moc wyjściową w.cz. W przypadku radiotelefonów PMR jest to częstotliwość pracy 446 MHz, 8 podstawowych kanałów simpleksowych oraz moc wyjściowa w.cz 0,5W. Niektóre urzadzenia posiadają 16 użytkowych kanałów pracy (np. Kenwood TK-3301).Nowy cyfrowy kenwood TK3401D posiada 32 kanały pracy w systemie analogowo-cyfrowym

Faktem jest, że telefon komórkowy może dzisiaj posiadać każdy to jednak nie każdemu i nie w każdej sytuacji potrzebny jest taki środek łączności, zwłaszcza w przypadku kiedy zachodzi potrzeba komunikowania się na niewielką odległość np. na terenie zakładu pracy, na budowie czy w supermarkecie. Wiele przedsiębiorstw, mniejszych i większych, potrzebuje do wykonywania swojej pracy środków łączności. Dobra łączność pomiędzy pracownikami to podstawa ich efektywnej pracy. Czas zaoszczędzony na dobrej komunikacji to niższe koszty działalności i możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy!!!

Zaletą radiotelefonów PMR jest przedewszystkim ich prosta konstrukcja, małe wymiary i szybka dostępność do wymiany informacji pomiędzy uŻytkownikami, bez załatwiania zbędnych formalności pozwoleniowych. W tym przypadku standard PMR 446 MHz jest zwolniony z opłat rejestracyjnych a używanie radiotelefonów PMR jest - CAŁKOWICIE ZA DARMO !!!

kenwood tk3501Prywatnie możemy wykorzystać te urządzenia podczas wyjazdów wakacyjnych np. za granicę i w tym temacie - NIE MUSIMY PŁACIĆ ZAGRANICZNEMU OPERATOROWI ZA TELEFONIE KOMÓRKOWĄ - mamy swoje PMR - bez zezwoleń. Wyjazd na narty, piesza wycieczka, plener, zakupy w markecie -to tylko nieliczne przykłady prywatnych zastosowań.

Wtedy drodzy Klienci najlepiej sprawdzają się radiotelefony tzw. krótkiego zasięgu z serii PMR.

Najważniejsze - zaletą tych urzadzeń jest fakt braku jakichkolwiek opłat za przeprowadzane rozmowy - rachunki za rozmowy = 0,00 zł.

Na naszym rynku pojawiło sie wiele różnych urządzeń klasy PMR. My polecamy Państwu sprawdzone, profesjonalne i przedewszystkim - markowe radiotelefony firm Kenwood i Motorola. Ze szczególną uwagą polecamy radiotelefony, które w/g opinii Naszych Klientów są najbardziej popularnymi, niezawodnymi w swojej klasie technicznej a przy tym znakomicie sprawdzajacymi się urządzenimi PMR - Kenwood ProTalk TK-3501, TK3401D i Kenwood UBZ-LJ8.

Radiotelefony PMR 446 Mhz Kenwood

Zapraszam także do naszego sklepu internetowego SKLEP NETPOL, gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę handlową urządzeń radiowych wraz z cenami sprzedaży

.

Pozdrawiamy Państwa, zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów.
F.H.U. Netpol

Bezpośredni kontakt telefoniczny czynny od godziny 8.00 - 16.00 GSM 601 309 712

Promocja Radiotelefonów TK-3501 i TK3401D

Bez zezwolenia i opłat dla KAŻDEGO
Sprawdź ceny w naszym e-sklepie - najtaniej w Polsce !!!


tk3501             tk3401

Najtańsze na rynku profesjopnalne radiotelefony bez zezwolenia i opłat dla użytku publicznego. Kenwood Analogowy TK-3501 oraz Cyfrowy TK3401D PMR to urządzenia pracujące w ogólnodostępnym paśmie częstotliwości radiowej PMR446 MHz.

Znakomite radia dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej i niezawodnej łaczności pomiędzy swoimi bliskim, pracownikami w firmie lub w grupie prywatnych użytkowników.

Kto używa tych radiotelefonów????
 • agencje ochrony osób i mienia
 • firmy konstrukcyjne
 • brygady montażowe
 • organizatorzy imprez masowych
 • PROFESJONALIŚCI czyli TY
 • Biuro Handlowe F.H.U. Netpol
  F.H.U. Netpol
  41-902 Bytom
  ul. Strzelców Bytomskich 36
  (C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2010 FHU Netpol